Oslovila mne spousta zájemců, kterým nevyhovuje elektronická forma

a chtějí mít knihu ve své knihovničce.

Jestliže patříte mezi ně, je to pro vás má nabídka:

Tištěné eBooky jen pro Vás

Tištěné eBooky

 • Na cestě za tím pravým psem
  eBook o výběru krycího psa - Není ženich jako ženich aneb krycí psi pod lupou. 6 jednoduchých kroků, jak postupovat při výběru krycího psa pro vaši fenu
 • Chovatel v hlavní roli
  Chovatelský eBook - aneb štěňata mají i lidskou mámu! Typy na odchov štěňat od prvního týdne až do odchodu k novým majitelům. Bonusy, když chcete dát štěňátkům něco navíc a praktický seznam, co pořídit!
 • Genetické testy v kostce
  Neplaťte horentní sumy za testy, které ve skutečnosti nepotřebujete! Naučím vás vybrat si testy přesně na míru pro vás a vaše plemeno.
 • Čísla jsou naši přátelé I
  eBook o rychlé orientaci v rodokemnech nabízí i základní orientaci v chovu jako takovém. Vysvětluje základní pojmy jako příbuzenská, nepříbuzenská plamanitba, liniová plemenitba a co je to inbrední deprese.
 • Čísla jsou naši přátelé II
  Koeficient příbuzenské plemenitby ve 4 krocích. Rychle a přehledně, jak se dobrat ke správnému výsledku koeficientu Fx. Součástí je i podrobný popis chovatelských strategií a navíc i odkazy na 8 komentovaných videí, jak postupovat při výpočtu.

Garance vrácení peněz

V případě, že se rozhodnete od koupě odstoupit, přijdou vám tištěné knihy poškozené, máte automaticky garanci vrácení peněz! Mým cílem je spokojený zákazník.


 • 1
  Ano, objednávám si tištěnou formu eBooků
  eBooky z blogu PsInfo mi přijdou zajímavé a proto je chci mít ve své knihovničce, popřípadě jimi své známé obdarovat.
 • 2
  Zajímavá cena
  Máte možnost objednat si eBook o výběru krycího psa - Na cestě za tím pravým psem za cenu 50 Kč. Chovatelský eBook o odchovu štěňat je nabízen za cenu 50 Kč. A samozřejmě i eBook Čísla jsou naši přátelé I za cenu 50 Kč. Placené eBooky: Genetické testy v kostceČísla jsou naši přátelé II za cenu 150 Kč.
 • 3
  Atraktivní nabídka
  V případě nejasností je tu vždy možnost obrátit se na "přítele na telefonu (mailu)" a zkusím najít cestu, jak vám téma přiblížit pro vaše pochopení a tedy spokojenost.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na terezie.valcikova@psinfo.cz nebo volejte na 737 416 021.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.