Alchymie chovu psů

Klíčové ingredience pro chovatele

Vykročte k novému horizontu vlastní cestou

On-line kurz pro chovatele, kteří nechtějí poslouchat rady druhých, kterým nerozumí.

Hledej svou vlastní cestu a neboj se po ní vykročit!

Pojďme spolu projít spletí informací, utřídit je a s čistou hlavou vykročit správným směrem...

Chovatelství je krásné a zároveň i nesmírně těžké poslání. Všichni jsme na jedné lodi. Přinášíme lidem i svým odchovům to nejlepší ze sebe.

Když do toho dáme kousek sebe, bude svět o mnoho veselejší.

Co ti kurz přinese...

  • Kurz tě provede deseti okruhy, které jsou pro chovatele denním chlebem. Neudělám z tebe velkého odborníka, ale položím základy a je jen na tobě, jak s nimi naložíš. Mimo emailů k tématům dostaneš pracovní sešity s poznámkami.
  • Pomohu ti orientovat se v termínech, které se na tebe valí. Nakoukneš do různých oblastí chovu, veteriny, genetiky a uděláš si představu, jak uvařit ten správný alchymistický chovatelský lektvar pro sebe a své odchovy.
  • Každé druhé ráno v 6 hodin ode mne obdržíš email, který uvádí jednotlivý okruh. Ten spolu s workbookem tvoří gros dané lekce. Součástí jsou i odkazy, které ti pomohou problematiku pochopit, případně prohloubit. Abych tě nezahltila, dávkuji je obden. Máš čas je strávit i možnost se k nim vracet.

Jsem Terezie Valčíková , v současnosti studentka PhD, toho času na mateřské dovolené. Mám dvě malé děti a pudlí bandu, díky nímž se rozhodně nenudím.

Mým koníčkem jsou chov psů a genetika. Vyznám se ve složitém světě genetiky a dokážu ho lidsky představit běžnému člověku. Stavím most mezi chovateli a vědci, aby si vzájemně rozumněli.

Pomáhám začínajícím i zkušenějším chovatelům stanovit si svou strategii a orientovat se v genetických testech. Není třeba se spoléhat pouze na obecné nicneříkající informace, ale použít je dohromady se svým  zdravým rozumem.

Platba

Cena kurzu je stanovena na 350 Kč. Po zaplacení začnou proudit první e-maily do vaši mailové schránky.

Spoustu lidí může počáteční investice do svého vzdělání odradit. Mým cílem je poskytnout ti co největší servis za rozumnou počáteční investici. V případě, že seznáš, že kurz není pro tebe, napiš mi a z kurzu tě odhlásím. V takovém případě ti vrátím peníze.


Nově nabízím všem účastníkům pdf soubor se všemi emaily a materiály ke stažení. Bude-li zájem, je možné vydat kurz i v tištěné podobě