Chovatel na plný úvazek

aneb zkušenosti a postřehy z umělého
odchovu štěněte od narození

Občas se stanou věci, které nikdo z nás nepředvídal. A k nim se řadí i problémy s odchovem štěňátek. Něco se pokazilo a je jen na nás, jak a zda se o novorozence postarat.

eBook pro chovatele kteří chtějí být připraveni na všechny možnosti odchovu štěňat,

a zároveň

eBook pro ty, kteří hledají návod, jak postupovat krok za krokem při umělém odchovu.

Nebojte, nejste v tom sami. Někteří chovatelé si tím již prošli také. Mým cílem je tyto informace sdílet. Nenechat vás bez rad a vybavení dozačátku. Protože když jsme ve stresu, děláme jako lidé chyby.

Pojďme si spolu tímto extrémně náročným odbobím projít a připravit se na něj. Možná jen teoreticky anebo prakticky pro ty, kteří akutně hledají rady, jak mají postupovat.

Chovatelství je krásné a zároveň i nesmírně těžké poslání. Všichni jsme na jedné lodi. Přinášíme lidem i svým odchovům to nejlepší ze sebe. A něky je to těžší než obvykle...

Co ti eBook nabízí...

  • Zamyšlení nad možnostmi, které jako chovatele do začátku máme. Umělý odchov, náhradní kojná matka - co je pro mne a štěňátka lepší?
  • Kuchařka - týden po týdnu, co štěňátka a jejich pečovatele čeká. Praktické typy, které se osvědčily.
  • Workbook - aneb moje ozkoušená praxe. Co přímo se používá u nás a mohu s klidným srdcem doporučit.

Jsem Terezie Valčíková , chovatelka pudlů a snažím se o popularizaci genetiky. Mám dvě malé děti a pudlí bandu, díky nímž se rozhodně nenudím.

Mým koníčkem jsou chov psů a genetika. Vyznám se ve složitém světě genetiky a dokážu ho lidsky představit běžnému člověku. Stavím most mezi chovateli a vědci, aby si vzájemně rozumněli.

Pomáhám chovatelům stanovit si strategii a orientovat se v genetických testech. Není třeba se spoléhat pouze na obecné nicneříkající informace, ale použít je dohromady se svým  zdravým rozumem.

Platba

Cílem je udělat eBook dostupný pro všechny. Proto je nabízený

za symbolickou částku 100 Kč.

Po zaplacení očekávejte e-mail s odkazem na jeho stažení.