Myslíte si, že je zbytečné platit za genetické testy pro svého psa?

Nevíte, podle čeho se rozhodnout a který test vybrat?

Co když vám ukáži, jak se jednoduše rozhodnout pro správný genetický test ve vašem plemeni?

Neplaťte horentní sumy za testy, které ve skutečnosti nepotřebujete!

Naučím vás vybrat si testy přesně na míru pro vás a vaše plemeno!

Moje cesta začínala od nuly, neměla jsem za sebou žádnou osobu, která by mne v chovatelství, natož v genetice vedla. Vše jsem si musela nastudovat sama s větším nebo menším úspěchem vyzkoušet a někdy i vyvzdorovat.

Postupně s pracně nabytými vědomosti z knih a internetu jsem se seznamovala se světem mého plemene. Přišly první úspěchy, přišly první přehmaty. Začalo mé seznamování s mou nynější láskou a vášní, s genetikou.

Na téma genetické testování jsem začala psát články. Nejprve na svém vlastním webu, poté se některé z nich dostaly i do klubových zpravodajů. Moje role experta postupně rostla.

Onen zlom, kdy jsem se rozhodla jít vlastní cestou a nedat tolik na rady ostatních, ale vyslechnout si je, zvážit pro a proti a potom se dle nich zařídit nebo je zavrhnout, bylo studium na České zemědělské univerzitě, obor chov psů a kynologie. Některé předměty zde vyučované, mne hodně obohatily a pomohly mi ve tvorbě vlastního názoru.

Co se v eBooku dozvíte a naučíte

 • Dozvíte se, jaké vám test přinese výsledky a jak s ním dál pracovat. A to i v případě ne zcela ideálních výsledků, z hlediska dalšího chovu a volby ideálního chovného páru.
 • Dle dostupných informací o jednotlivých nemocech si určíte, zda se testem zabývat nebo ne. Spousta lidí testuje nemoci, které nejsou podstatné, ale protože byl testu provedený tak výborný marketing, spousta chovatelů ho považuje za velice podstatný.
 • Dokážete si dle vyhledaných informací spočítat procento nemocných jedinců a důležitější údaj, procento přenašečů v plemeni. Podle toho se rozhodnete, zda má test pro vás smysl anebo se jedná o zbytečně vynaložené peníze.
 • Výsledkem toho eBooku by měl být Váš pocit, že umíte nalézt informace o genetických testech u Vašeho plemene a budete vědět, kde tyto informace hledat.

Co mi eBook přinese?

 • Ušetří mi peníze
  Nebudu zbytečně platit za napotřebné genetické testy!
 • Získat/najít užitečné informace
  Řídím se radami v eBooku a dokáži se jednoduše orientovat v dostupných informacích
 • Porozumím genetickým testům
  Nejen že vím, co daná nemoc způsobuje, ale rozumím také základním genetickým principům a dokáži je apikovat ve své chovatelské praxi
 • Sebejistotu v chovatelství
  Nemusím spoléhat na rady druhých ani být hysterický na základě neprověřených informací z diskuzí na internetu

Cena tohoto eBooku je 300 Kč.

Co za ni dostanu:

Porozumění principů genetiky, aniž byste museli studovat yvsokou školu.

Podle vědeckých poznatků ověřených mou chovatelskou praxí přináším možnost, jak si vybrat genetické testy a jak uplatnit základní principy genetiky v chovu.

Probereme, co si počít s ne zcela ideálními výsledky testů a jak s nimi pracovat.

To vše shrnuto přehledně v eBooku, jehož součástí jsou:

 • Příklady z praxe
 • Praktické pracovní listy speciálně pro vás
 • Pomoc "přítele na telefonu"
  V případě, že něčemu neporozumíte nebo si nejste jisti, máte pomoc "přítele na telefonu" (emailu), který vám to vysvětlí!
 • Genetika mi nikdy nic neříkala, opravdu to pochopím?

Všechny texty jsou přizůsobené úrovni běžného chovatele. Veškeré termíny jsou v textu vysvětlené a v obtížnějších pasážích naleznete obrázky a tabulky, které pomohou věc pochopit

 • Co když se v tom ztratím?

Osobně doporučuji si věci kreslit a psát. Najednou zjistíte, že je to vlastně strašně jednoduché. Není třeba v tom hledat vědu. A pokud se přeci jen ztratíte, stále je tu "pomoc přítele na telefonu" (emailu). Stačí napsat a spolu najdeme cestu ven!

 • Nejsem matematický typ. Opravdu musím něco počítat?

Veškeré vzorečky jsou jednoduché a ve spoustě článků navíc naleznete informace již vypočítané. Stačí se dívat a hledat. V minimum případů budete počítat. Navíc, vypočítáte jednou a nemusíte počítat do budoucna!

 • Zabere to příliš času...

Naopak! Udělejte si jednou pořádek a jasno a nemusíte věc řešit ve vícero případech, nemusíte věci řešit s každým krytím

 • Co když to pro mne bude naprosto zbytečné?!

Na eBook se vztahuje garance vrácení peněz. Jednoduše napište a peníze vám vrátím. Investujete peníze a osobně chci, aby pro vás měly vědomosti přidanou hodnotu

Reference

Jako veterinářka, která měla ze základů genetiky povinnou zkoušku, jsem byla na e-book moc zvědavá. A můžu říct, že mě rozhodně nezklamal. Díky velmi lidsky vysvětlené teorii pomáhá pochopit základní principy dědičnosti. Navíc ale obsahuje spoustu praktických rad a odkazů, které pomáhají tuto teorii uvést do praxe. Myslím, že nejen pro laickou veřejnost je e-book velmi užitečným průvodcem po světě genetiky
MVDr. Zuzana Červenáveterinář
Přehledný průvodce ve světě genetických testů a jak si vybrat pro to Vaše plemeno to "pravé". Proniknutí do tajů genetiky i pro laiky a praktické ukázky, jak poznat zda konkrétní test je pro plemeno důležitý či zbytečný.
Petra Kastlovách. stanice Paganiniho symfonie

Objednejte si eBook Genetické testy v kostce ihned!

Jak říká anglické moudro: "Still there is room for improvement!" (Vždy existuje prostor ke zlepšení).

Neváhejte a investujte nevelkou částku, 300 Kč, abyste ve výsledku ušetřili v řádech stovek až tisíců na jednoho psa v genetických testech. Neutrácejte za testy, které ve skutečnosti nepotřebujete!