Ebooky zdarma pro majitele psů

 • Toužíte proniknout do světa psího krmiva?
 • Nejste si jistí, jak správně svého psa nakrmit?
 • Co když vám ukáži, jak se v problematice jednoduše orientovat!

Potěšte sebe a svého čtyřnohého kamaráda a stahněte si eBook o psím jídle, zcela zdarma. Je psaný pro začátečníky, nejsou třeba žádné hluboké vědomosti.

Reference

Paní Valčíková, ráda bych vám touto cestou poděkovala za dnešní přednášku. Stejně jako vaše předchozí přednášky, kterých jsem se účastnila, byla podána velmi srozumitelně a nové informace si z ní odnesl nejen začátečník, ale i člověk, který se tímto tématem již zabýval. Ještě jednou děkuji za příjemně strávený čas a již teď se těším na další přednášky:-)
Hanka Kratochvílová
Dobrý den, moc děkuji za dnešní přednášku, měla pro mne velký přínos a zjistila jsem, že granule jsem vybrala opravdu dobře. Děkuji za srovnání a příklady. A hlavně za srozumitelné podání. Děkuji za materiály.
Lucie Žáková
 • Hlavní směry psího krmení přehledně na jednom místě
  Úvod do krmení granulemi, krmení syrovou stravou (BARF) a krmení psími konzervami. Jednoduše a pochopitelně
 • Specifika směrů krmení - Odpovědi na běžné otázky
  Je vhodné BARFování právě pro vás? Jak na to správně, aby pejskovi nic nechybělo? Víte jak vybrat správné granule vašemu psovi na míru? Myslíte si, že krmení konzervami je něco podřadného?
 • Pozor na chytáky!
  Co všechno by měli obsahovat dobré granule. Co by tam naopak být nemělo. Běžné chytáky, kterými někteří výrobci vylepšují své krmivo