Chcete porozumnět koeficientu příbuzenské plemenitby

chovatelským praxím?

 

Začlenit je do své chovatelské stategie?

Už vás nebaví dávat na rady druhých, kterým sami úplně nerozumíte?

Ukáži vám, jaké máte jako chovatel možnosti a jak je využít. Jak správně spočítat a vyhodnotit koeficient příbuzenské plemenitby, Fx!

Nabízím jednoduchý, 4 krokový návod, jak ho snadno spočítat...

eBook si klade za cíl

 • Poskytnout kompletní přehled o možnostech chovu a porozumět mu. Máte možnost je začlenit do své chovatelské strategie
 • Ukázat vám, jak vypočítat Koeficient příbuzenské plemenitby.
 • Přináší 4 snadné kroky, které vás přivedou k tomu správnému výsledku

Co mi eBook přinese?

 • Ušetří mi čas
  Nepotřebuji hledat co který chovatelský termín znamená, mám je přehledně na jednom místě spolu s postupem, jakým je uplatnit
 • Sebejistotu v chovatelství
  Nemusím spoléhat na rady druhých a mám jasno v tom, co jako chovatel dělám
 • Získat/ interpretovat informace
  Vím, co znamená koeficient příbuzenské plemenitby a jak s ním pracovat
 • Nezávislost a rychlost rozhodování
  Koeficient příbuzenské plemenitby vám může spočítat chovatelská databáze. Ale umíte to i sami a navíc rychle, když si potřebujete udělat prvotní srovnání.

Moje cesta začínala od nuly, neměla jsem za sebou žádnou osobu, která by mne v chovatelství, natož v genetice vedla. Vše jsem si musela nastudovat sama s větším nebo menším úspěchem vyzkoušet a někdy i vyvzdorovat.

Postupně s pracně nabytými vědomosti z knih a internetu jsem se seznamovala se světem mého plemene. Přišly první úspěchy, přišly první přehmaty. Začalo mé seznamování s mou nynější láskou a vášní, s genetikou.

Onen zlom, kdy jsem se rozhodla jít vlastní cestou a nedat tolik na rady ostatních, ale vyslechnout si je, zvážit pro a proti a potom se dle nich zařídit nebo je zavrhnout, bylo studium na České zemědělské univerzitě, obor chov psů a kynologie. Některé předměty zde vyučované, mne hodně obohatily a pomohly mi ve tvorbě vlastního názoru.

Už žádný strach z neznáma. Koeficient příbuzenské plemenitby mi dává výhodu a vím, jak ho použít a HLAVNĚ i spočítat ho. Mě to stálo hodně úsilí se tuto dovednost naučit, vy máte vše na jednom místě a přehledně.

Cena tohoto eBooku je 300 Kč.

Co za ni dostanu:

 • 4 kroky ke správnému výpočtu
  Stačí se držet 4 kroků a ve svých výpočtech neuděláte chybu
 • Příklady z praxe
  v eBooku řeším reálné rodokemny a reálné příklady z praxe. Jak u jedince stanovit koeficient příbuzenské plemenitby, jak si udělat představu o koeficientu pro plánované chovatelské spojení.
 • Video návod
  Protože chci, aby byl postup opravdu dobře pochopitelný pro všechny, součástí jsou odkazy na videa, kde řeším příklady z eBooku a materiály z Přílohy, krok za krokem
 • Pomoc "přítele na telefonu"
  V případě, že něčemu neporozumíte nebo si nejste jisti, máte pomoc "přítele na telefonu" (i formou emailu), který vám to vysvětlí!

Reference

Genetika je jeden z nejsložitějších oborů. Myslím, že pořád bude co objevovat. Pokud je chovatel zodpovědný musí znát alespoň základy genetiky. Bohužel mnoho chovatelské práce kazí spoustu mýtů a pověr. E-book „Čísla jsou naši přátelé II – koeficient příbuzenské plemenitby ve 4 krocích“ ukazuje jednoduchým přehledem, co je třeba znát a hlavně jakým způsobem se jednoduše vyznat v hodnotách jednoduchých výpočtů. Na praktických rodokmenech tento e-book ukazuje krok po kroku možnosti chovatele. Chovatel má tak možnost zhodnotit zpětně svou chovatelskou práci, ale také získat rychlý přehled o plánovaném spojení dvou jedinců. Za mě by toto měla být povinná četba nejen všech chovatelů, ale především všech poradců chovu.
Mirka DobešováCh. stanice Bílé království
Výborný eBook, pro chovatele mnoha plemen to bude přínosem
Ing. Sylva Lankovách. stanice SYLVADOG Bohemia

Objednejte si eBook

Čísla jsou naši přátelé II ihned!

Pokud vámi téma rezonuje a už teď víte, že je pro vás velkým přínosem, KLIKNI NA OBJEDNAT!

Z "nechám to na později" se většinou stává nikdy. Je škoda přijít o výhodu v chovu!