Psí krmení k pochopení

...co byste měli vědět o psím jídle

Od začátku do konce

Naporvchu i do hloubky

On-line kurz pro všechny, kteří si chtějí mít jistotu, že krmí v souladu se svým psem.

Hledej svou vlastní cestu a neboj se po ní vykročit!

Pojďme spolu projít spletí informací, utřídit je a s čistou hlavou vykročit správným směrem...

Šťastný a spokojený pes je cílem nás všech. Potom se z něj stává úžasný psí kamarád.

A přes plnou misku k takovému psovi vede cesta.

Každý má svou správnou cestu a jediná univerzální neexistuje.

Co ti kurz přinese...

  • Kurz tě provede patnácti pilíři výživy psů, které spolu projdeme. Umožní ti vytvořit si komplexní obrázek o směrech výživy .
  • Na konci našeho intenzivního vzdělání už nebudeš loďka unášená názorovými proudy okolí, ale budeš vědět proč krmíš, jak krmíš. Anebo upravíš jídelníček tvému parťákovi tak, aby bylo jeho stravování zážitkem a ne přítěží pro vás oba.
  • Jídlo a jeho příprava ti zabere přesně tolik času, kolik mu chceš věnovat. Tvůj pes bude spokojený z chutného jídla a i ty budeš mít radost z vitálního, živého a hravého psího parťáka.
  • Každé druhé ráno v 6 hodin ode mne obdržíš email, který uvádí jednotlivý okruh. Ten spolu s workbookem tvoří gros dané lekce. Součástí jsou i odkazy, které ti pomohou problematiku pochopit, případně prohloubit. Abych tě nezahltila, dávkuji je obden. Máš čas je strávit i možnost se k nim vracet.

Jsem Terezie Valčíková ,jsem chovatelka pudlů a popularizátor genetiky v chovu psů, toho času na rodičovské dovolené. Mám dvě malé děti a pudlí bandu, díky nímž se rozhodně nenudím.

Mým koníčkem jsou chov psů a genetika. Vyznám se ve složitém světě genetiky a dokážu ho lidsky představit běžnému člověku. Stavím most mezi chovateli a vědci, aby si vzájemně rozumněli.

Pomáhám začínajícím i zkušenějším chovatelům stanovit si svou strategii a orientovat se v genetických testech. Není třeba se spoléhat pouze na obecné nicneříkající informace, ale použít je dohromady se svým  zdravým rozumem.

Jako chovatel řeším výživu psů s majiteli svých odchovů. Některé otázky se opakují, jiní majitelé mne svou zvídavostí posouvají dál a mám opět v čem si rozšiřovat obory. Tak se zrodil nápad tohoto emailového kurzu. Neexistuje totiž jedna správná cesta pro všechny. Jak my, tak i naši čtyřnozí společníci jsme všichni individuality a tak je třeba na ně nahlížet. To co vyhovuje sousedovic pejskovi pro toho našeho nemusí být úplně to pravé ořechové.

Platba

Cena kurzu je stanovena na 500 Kč. Po zaplacení začnou proudit první e-maily do vaši mailové schránky.

Spoustu lidí může počáteční investice do svého vzdělání odradit. Mým cílem je poskytnout ti co největší servis za rozumnou počáteční investici. V případě, že seznáš, že kurz není pro tebe, napiš mi a z kurzu tě odhlásím. V takovém případě ti vrátím peníze.


Všichni účastníci ode mne automaticky dostanou pdf soubor se všemi emaily a materiály ke stažení. Bude-li zájem, je možné vydat kurz i v tištěné podobě

Stále váháš?

Není mým cílem tě přesvědčovat, že bez kurzu se neobejdeš. Nabízím jen možnost udělat si jasno.

Za 17 let chovatelské praxe a 5 let studia výživy zvířat a genetiky jsem si toho nemálo o problematice výživy psů nastudovala a tyto vědomosti sdílím v kurzu:

  • jak BARF, krmení vařenou stravou, granulemi, konzervami nebo jejich kombinacemi jsou jednotlivé směry a je fajn o nich něco málo vědět
  • všechny tyto směry se dají přiblížit časovým možnostem toho či onoho člověka. Někde je to jednoduché, jindy to chce chvíli hledat, ale jde to
  • změna krmení z jednoho na jiný směr má svá určitá pravidla. Abyste předešli zažívacím problémům, vyplatí se je znát a dodržovat je
  • jiné nároky na krmení má psí sportovec, jinou výživu potřebuje štěně a úplně jinak se krmí psí senior. Jsou i rozdíly ve výživě malých a středních psů oproti velkým a obřím plemenům.
  • Stejně tak musíme brát v potaz citlivé zažívání anebo alergie, které se během života psa mohou objevit