Objednávka eBooku
Genetické testy v kostce

Tajemství genetických testů a jak je můžete uplatnit v chovu

 • 1
  Ano, chci eBook Genetické testy v kostce
  Svůj eBook obržím v elektronické podobě ve formátu pdf za cenu 300 Kč. Na eBook se vztahuj garance vrácení peněz v případě, že nebudete spokojeni.
 • 2
  Praktické pracovní listy jako bonus
  Součástí eBooku Genetické testy v kostce jsou i pracovní listy, které mi umožní si informace získané při mém hledání přehledně zobrazit a umožnit tak optimální rozhodnutí
 • 3
  Garance přítele na emailu
  Může se stát, že si nebudete jistí v některých krocích. Od toho tu máte mne! Podporu "přítele na telefonu", který vás nasměruje!
 • 4
  Tištěná forma eBooku
  Nevyhovuje vám elektronická forma a raději chcete mít tištěnou knihu ve své knihovně? Nabízím i tuto možnost.

Jak hodnotí eBook uživatelé

Jako veterinářka, která měla ze základů genetiky povinnou zkoušku, jsem byla na e-book moc zvědavá. A můžu říct, že mě rozhodně nezklamal. Díky velmi lidsky vysvětlené teorii pomáhá pochopit základní principy dědičnosti. Navíc ale obsahuje spoustu praktických rad a odkazů, které pomáhají tuto teorii uvést do praxe. Myslím, že nejen pro laickou veřejnost je e-book velmi užitečným průvodcem po světě genetiky
Zuzana Červená veterinářka
Přehledný průvodce ve světě genetických testů a jak si vybrat pro to Vaše plemeno to "pravé". Proniknutí do tajů genetiky i pro laiky a praktické ukázky, jak poznat zda konkrétní test je pro plemeno důležitý či zbytečný.
Petra Kastlovách. stanice Paganiniho symfonie

Potřebujete pomoc?

Napište mi na terezie.valcikova@psinfo.cz nebo volejte na 737 416 021.

Jsme tu pro vás, ráda vám pomohu!